Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Loc de muncă ambalare,etichetarea carne Germania

1.600 EUR
ID 822423
acum 2 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Germania

Angajam necalificati pentru ambalare,etichetarea carnii si a produselor din carne la abator, in Germania.

Beneficii:

-Contract de munca in Germania

-Salariul este de 10 euro brut/ora .Ramane un venit net de 1600-1700 de euro ,bani ramasi dupa retinerea cazarii si a utilitatilor;

-Bonus 25% brut pentru orele de noapte;

-Bonus 25 %brut daca lucrati in zilele de duminica si zilele de sarbatoare nationala;

-Al 13 -lea salariu(dupa 12 luni lucrate);

-Prima de Craciun;

-Concediu legal platit,24 zile/pe an;

-Asigurare medicala;

-Cazare in camere de 2 persoane+camere cupluri;

-Alocatie pentru persoanele care au copii minori-219 euro/copil

-Echipament de lucru asigurat gratuit.

Descrierea postului:

-Munca la banda in picioare(ambalat,etichetat,carat de lazi);

-Programul de lucru este de 6 zile pe saptamana ,8 ore /zi,cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare.

-Disponibilitate de a lucra pe ture(zi si noapte).

Varsta cuprinsa intre 18-55 ani .

OBIGATORIU :cazier curat si adeverinta medicala.

Plecari pe data de 5 mai
.Transportul platit de firma pana la primul salariu.

Pentru detalii si programari ne puteti contacta la numărul 0768511958