Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Curiei Livrator TAZZ by eMag

6.000 LEI
ID 836118
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Devino si tu SUPEREROU TAZZ!
Suna la 0772 020 179!
Candidatul ideal
- Vârsta minimă de 18 ani;
- Vehicul propriu (bicicletă, trotineta, scuter, mașină) cu care să te poți deplasa în regim de livrări (sector food delivery);
- Rezistență la activitate intensă în intervalele cu flux ridicat de comenzi (prânz: 10-15, cină: 18-22);
- Smartphone iOS sau Android;
- Seriozitate;
- Transparenta;
- Orientare catre client;
- Capacitate de adaptare rapida.
PRIMESTI COMISION PENTRU FIECARE PRIETEN PE CARE IL ADUCI IN ECHIPA NOASTRA!
Descrierea jobului
- Oportunitate de angajare part-time sau full time in Bucuresti sau alte orase;
- Cu incepere imediata, pleci de la noi cu platforma gata instalata;
- Plata pe comanda + pret pe km + tarif dinamic;
- Se acorda bonusuri pentru performanta * BONUSURILE si BACSISUL primite in apicatie NU SUNT COMISIONATE*
- Programul este 100% flexibil, livratorul avand posibilitatea sa aleaga orele/ zilele in care este disponibil;
- Aplicatie prietenoasa, poti folosi Waze sau Google Maps;
- Inscrierea se face PE LOC;
- TIPS;
- asistenta 24/7.
Se poate livra cu vehicul propriu:
- Bicicleta ( normala sau electrica )
- Trotineta ( normala sau electrica )
- Scuter
- Motocicleta
- Autoturism
Daca te-am facut curios, ramane doar sa aplici la un post de curier/ livrator si noi te vom contacta pentru a discuta detaliile si particularitatile fiecarei platforme de livrari astfel incat sa luam impreuna cea mai buna alegere pentru noul tau job.
Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Andrei T
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836118