Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Livrator pe scuter

4.500 LEI
ID 841056
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Tip job

Part time,    Full time

Permis de conducere

Categoria B,    Categoria A

PFA/ INFIINTARE PFA

De ce sa alegi sa livrezi cu scuterul?

SIMPLU !

Rămâi cu minim 1000 lei/lună;
Consum redus de combustibil 2,1 la 100 km;
Mentenanță 0;
Poate fi condus cu categoria A/AM/A1/B;
Mobilitate în trafic și poate fi parcat oriunde;
Mai multe comenzi=mai mult tips=mai mulți bani
Ce oferim:

suport pentru înregistrarea pe platforma SOLO - Contabil Digital -ajutorul PFA-urilor, a celor care vor sa inființeze un PFA;
abonament lunar pe platforma SOLO - Contabil Digital;
câștig începând cu 4500 RON pt 40 ore/săptămână tradus în plata pe oră/plata pe comandă; mai multe ore lucrate=câștiguri mai mari;
posibilitatea de a lucra în aplicația ChopChop;
închiriere scuter cu 100 RON/săptămână ( TVA inclus);
asigurare RCA, ITP, Schimburi Consumabile, schimb scuter în caz de avarie ( maxim 2 ore);
Set pelerină+pantaloni impermeabili 100%;
Condiții:

Minim 20ore/saptamana/curier;
Permis categorie A/A1/AM/B;
Mijloc de transport scuter.
Responsabilități:

Acceptarea comenzilor;
Purtarea echipamentului de protectie;
Activitati specifice de livrator.
Asteptam sa te cunoastem.
Poti aplica direct pe site-ul https://chopchop.ro/Welcome/cariere
sau
Ne gasiti la numarul de telefon 0726753488, sau fizic la sediul din Soseaua Chitilei, nr. 47.

Mitea Andra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 841056