Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam Bucătar pe Cald
Full time  |  Mid-Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 4.500 LEI
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Operator pc/ Asistent manager
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student
Angajam ajutor de bucatar
Part time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Angajam tehnician aparate cafea
Prestări servicii
Salariu: 3.000 LEI
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Tehnician service case de marcat
Full time  |  Junior/Entry Level  |   / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
JobZZ.ro

Junior Marketing Specialist

Salariu confidenţial
ID 876659
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Ești pregătit ă să îți începi cariera în marketing?
Dacă ești o persoană entuziastă, creativă, dornică de a te dezvolta într-un mediu dinamic, iar provocările nu te sperie, așteptam să te cunoaștem!

Candidatul ideal:
- Cunoști limba engleza la nivel minim conversațional;
- Ești orientat catre rezultate și ai capacitatea de a lucra cu obiective clare;
- Ai bune abilități de comunicare și negociere;
- Ai cunoștinte minime de utilizare a platformelor: Facebook, Google, Excel, Canva, Mailchimp, PowerPoint;

Care vor fi responsabilitățile tale:
- Te vei ocupa de crearea diferitelor materiale de marketing și media content;
- Vei gestiona și dezvolta portofoliului de clienti existenți
- Prospectarea și ofertarea dintr-o baza de date a potențialilor clienți cu scopul vânzării serviciilor de marketing
- Crearea și prezentarea propunerilor comerciale personalizate pentru clienți;

Ce oferim?
- Oportunitatea de a crește și de a acumula informații în cadrul unei echipe ce pune accent pe dezvoltarea ta profesionala și personală;
- Mediu de lucru plăcut;
- Salariu fix și comision din vânzare;

Asteptam aplicatia ta aici sau transmitand CV-ul la adresa [email protected]