Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajam Operator curatenie
Alt domeniu
Salariu: 2.700 LEI
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Livrator GLOVO- Bucuresti
Transport
Salariu: 10.000 LEI
Cautam coleg/a pentru prajitorie cafea
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Prestări servicii
Salariu: 3.000 LEI
Receptioner hotel 4 stele
Sezonier / Part time / Full time  |  Student / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Junior Graphic Designer Experienta minima, cu training

2.500 LEI
ID 841668
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerinte:

Ai cunoștințe avansate de suita Adobe - PhotoShop, Illustrator, InDesign

Ai un simt estetic foarte dezvoltat

Ai experineta in grafica (layout design, material tipărit, packaging – cu referințe/ portofoliu online)

Stii sa faci fotografie si filmare de produs si demo, prelucrare foto si A/V

Ai cunoștințe de baza in Social Media, Publicitate Online, Digital Marketing

Ai cunoștințe in programele de editare video (avantaj): After Effects, Premiere

Ai capacitatea de a respecta termenele

Descrierea jobului

In calitate de Junior Graphic Designer vei avea urmatoarele taskuri: -

Vei contribui la conceptele de design de produs si comunicare -

Vei exprima grafic si video conceptele creative -

Vei executa materialele respectând termenele stabilite -

Vei verifica materialele vei pregăti fișierele pentru publicare si producție corect, complet si la timp -

Vei prelucra si redimensiona layout-uri conform dimensiunilor necesare - Vei concepe elementele statice sau animate pentru newsletter, bannere si campanii de marketing -

Vei crea si îmbunătăți imaginea companiei in mediul online -

Vei avea alocate proiecte de branding

Daca aveti un CV pregatit, puteti sa l atasati aici.