Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Job – manipulant marfuri –retail in Stefanestii de Jos

Salariu confidenţial
ID 839333
acum 2 săptămâni
Stefanestii De Jos, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Activitate: PROCESARE Marfa Fashion-Retail
- Asigurat trasportul de la STATIE METORU PIPERA -
Program: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00-06:00 (Sambata si Duminca) 2 TURE.
Salarizare zi : 120 RON NET/zi
Pauza: 45 min ( impartita in 2 pauze, 15 min - dupa 2 ore de activitate, 30 min - dupa 5 ore de activitate)
DESCRIERE JOB:
IdoAd Publicitate recruteaza personal pentru sortare produse vestimentare in depozit logistic,
Picking si ambalarea produselor.
CERINTE:
Personal calificat/necalificat;
Persoană organizată şi responsabilă;
Punctualitate si seriozitate;
Dorinta de munca;
Program de lucru: 8 ore/zi
Experienţa anterioară nu este necesara, dar constituie un avantaj daca ati mai lucrat in domeniu.
RESPONSABILITĂŢI:
Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform comenzilor primite
Pregătirea şi ambalarea mărfurilor
Repartizarea și ordonarea mărfurilor în spațiile special alocate

Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon : 0723.223.795 leonard@idoad.ro

Leonard Poterasu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 839333