Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal Interior Designer

Salariu confidenţial
ID 816027
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Artă / Entertainment,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Limbi străine
Engleză

ILLUSTRA GROUP ARCHITECTS cauta persoane pregatite in domeniul designului , absolventi cursuri de specialitate sau ai Facultatii de Arhitectura/Design cu cunostinte AutoCAD , 3DMax ,Vray, Corona Renderer si alte programe de proiectare /randare(modelare 3D).
Experienta de lucru relevanta de minim 2 ani cu implicare in toate fazele de elaborare ale unui proiect de design si cunoscator al pietei materialelor si tehnologiilor in constructii si amenajari reprezinta un avantaj.
Disponibil pentru deplasari in tara si strainatate.
Condiții: - Un mediu de lucru placut cu posibilitati de dezvoltare in cariera si bonusuri in functie de performante.
Responsabilități: Identificarea conceptului de design
Proiectarea si optimizare spatii interioare/exterioare in toate fazele - de la schite , partea tehnica , liste necesar materiale si produse , fise tehnice
Modelare 3D a produselor folosite in proiect.
Prezentarea randarilor si crearea mapei tehnice a proiectului.
Gestioneaza si coreleaza informatiile necesare solutionarii temei de proiectare
Colaborarea cu Managerul de proiecte din cadrul companiei noastre este foarte importanta pentru a obtine randamentul maxim in finalizarea cu succes a fiecarui proiect .

Illustra Group Architects
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816027