Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Instalator Sisteme Fotovoltaice

Salariu confidenţial
ID 863071
acum 13 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Candidatul Ideal
- Studii pe profil electric: Profesionala / Liceu / Postliceala;
- Curs urmat de “Instalator pentru sisteme fotovoltaice solare”;
- Capacitatea de a intrepreta schemele electrice;
- Capacitate de calcul si de dimensionarea tehnică a cablurilor electrice;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului
- Instalarea mecanica a panourilor fotovoltaice pe acoperisuri si terase;
- Executia instalatiilor electrice conform proiectului si specificatiilor proiectantului;
- Verificarii si masuratori pe circuitele electrice;
- Updatare in creion a planurilor electrice in functie schimbarile convenite pe santier;
- Realizare tablouri electrice cu / fără automatizare conform proiectului.

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Bonusuri de performanta;
- Bonuri de masa;
- Asigurare medical in regim privat;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Program de lucru L-V , 09.00-18.00;
- Locatie centrala, mediu de lucru excelent, echipa tanara.

Recrutare
ID 863071