Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Inspector SSM, PSI si SU

Salariu confidenţial
ID 817095
acum o lună
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Protecţia mediului

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Indeco Grup este o firma ce activeaza in domeniul protectiei mediului si asigura servicii integrate pentru managementul deseurilor industriale
La punctul de lucru de la Pleasa (judetul Prahova), angajam Inspector SSM.

Cerințe:
 minim studii medii
 cunostinte minime in domeniul SSM, PSI si SU;
 curs in domeniul SSM (minim 80 ore);
 curs cadru tehnic PSI( minim 90 ore);
 abilitati de organizare, planificare si prioritizare;
 capacitate de identificare si rezolvare de probleme;
 cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Outlook)

Responsabilități

 Sub indrumarea firmei externe, va intocmi toate documentele legale necesare desfasurarii in conditii de siguranta a activitatii.
Salariul se discuta la interviu.
Relatii de luni pana vineri intre orele 09:00-16:00 la telefon 0731798466.
CV-urile se pot trimite pe adresa de mail jobs@indecogrup.ro.