JobZZ.ro

Angajam Inspector Resurse Umane

ID 855597
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Alege un angajator de TOP!

Securitas ROMANIA este in cautarea unui nou membru in Echipa Departamentului HR, vino alaturi de noi!

Locatie: Soseaua Bucuresti - Ploiesti sector 1

Candidatul ideal:

Cautam un nou coleg energic determinat si cu o atitudine pozitiva!

Studii medii/ superioare
Calificare Inspector Resurse Umane - constituie avantaj
Integritate și corectitudine
Excelente abilită i de comunicare i lucru în echipă
Cuno tinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (în special Excel)
Abilită i de analiză i planificare, perseveren ă în realizarea obiectivelor
Nivel ridicat de implicare, capacitate naturala de relationare cu colegii, abilitati exceptionale de ascultare activa.

Descrierea jobului:

Intocmeste documentele necesare angajarii in conformitate cu legislația muncii in vigoare și cu politicile și procedurile de resurse umane aplicabile in caadrul Companiei;
Verificarea si completeaza dosarele de angajare;
Asigurarea suport si transmite informațiile referitoare la toate aactivitatile/acțiunile legate de administrarea de personal în termenele legale.
Întocmirea documente prelungire/ incetare/adeverințe pentru angajații companiei/foștii angajați;
Verifica si inregistreaza informatiile ce privesc medicina muncii;
Inregistreaza absentele nemotivate, concediile fara plata;
Arhiveaza dosarelel de personal prin scanare si indexare;
Gestioneaza adresele de instituire a popririlor;
Mentine evidenta concediilor de odihna (arhiveaza cererile)
Dacă îți place să lucrezi cu oamenii și iti doresti să faci parte din Echipa Securitas, asteptam sa ne contactezi! Publi

Alina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 855597