JobZZ.ro

Inspector Resurse Umane

3.000 LEI
ID 845606
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Buna ziua

Cautam un nou coleg/colega pentru departamentul de Resurse Umane.

Cerințe:
cunostinte de legislatia muncii/REVISAL
atestat Inspector Resurse Umane
cunosterea programului SAGA

Responsabilități: redactarea si intocmirea dosarelor personale(Contracte individuale de munca,adeverinte,acte aditionale,fise de post,acte de confidentialitate, decizii de incetare, suspendare, etc); informare modificari legislative; evidenta pontajelor; calcul salarial lunar(intocmirea statelor de plata); transmitere in mod organizat cu respectarea termenelor impuse de client a situatiilor lunare(state de plata, fluturasi, op-uri); opereaza toate modificarile in sistemul informatic(SAGA) si in REVISAL; inregistrarea concediilor mmedicale si intocmirea dosarelor pentru recuperarea sumelor de la Casa de sanatate; intocmeste programarea concediilor de odihna; tine evidenta popririlor si intocmeste graficul de rambursare; intocmirea si verificarea declaratiei 112;

CV pe lucia.tutu@asedilitare.ro

Tutu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845606