Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ingrijitor animale- pet sitter

2.300 LEI
ID 878411
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Au pair / Babysitter / Curăţenie,    Prestări servicii,    Turism / Restaurante / Hoteluri,    Alt domeniu

Tip job

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level

duplicate
1

Angajam persoana pentru postul de ingrijitor in cadrul Pet Hotel pentru animale din Bucuresti, sector 1.

*** LOCUL DE MUNCA NU ESTE SEZONIER***

Oferim cazare la cerere, dacă este cazul.

Căutăm persoană iubitoare de animale, stabila, echilibrata, ingrijita, dornică să lucreze într-un mediu armonios, colectiv tanar si prietenos, si are disponibilitate pentru un job full-time.

La hotelul nostru pot fi cazate urmatoare animale: Caini, pisici, iepuri, chinchila, pesti, hamsteri, papagali, reptile etc.

Responsabilitati principale:
- Protocol de intampinare si predare al animalelor si comunicarea cu stapanul atat la sosire cat si la plecare pentru a socializa cu clientul si a-i raporta decursul perioadei de cazare.

- Mentinerea curateniei zilnica in intreg hotelul ( 1 etaj )

- 2 sesiuni de joaca ( dimineata si seara )

- Hranirea animalelor cazate de 2 sau 3 ori pe zi, in functie de cerinta stapanului.

- Alte servicii speciale aditionale pe care hotelul nostru le ofera clientilor in functie de nevoile fiecaruia.

- Orice fel de ajutor la nevoia echipei

- Cooperarea la eventuale poze, filmari si alte materiale ce se posteaza pe paginile de socializare.

Program:
Miercuri - Duminica: 10-18
Luni: 10-15
Marti: liber

Salariu 2500 de lei + bonusuri sub forma de comision pentru diverse activități extra.

Jobul este destinat pentru persoane de sex feminin.

Contactează utilizatorul

Ingrijitor animale- pet sitter
Dana ionescu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878411

Anunțuri similare

Angajam vanzator pentru vitrina asistata in Vitan
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 5 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Personal participare sondaje fem.+barb. part time
Part time  |  Marketing / Cercetare de piață
Salariu: 100 LEI
Acum 7 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Agent backoffice
Full time  |  Student / Mid-Level / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Secretariat / Office / Back Office
Salariu: confidenţial
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam pentru zona Bucuresti-Ilfov Inspector Protectia Muncii
Protecţia muncii
Salariu: 3.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Operator curatenie
Alt domeniu
Salariu: 2.700 LEI
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici