JobZZ.ro

Ingrijire varstnica deplasabila, program intern

3.500 LEI
ID 877504
acum 5 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Au pair / Babysitter / Curăţenie

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level

duplicate
1

Agentia noastra nu percepe comision candidatilor.

Salariul oferit: 3500 lei/ luna, negociabil in functie de experienta si calificare.
Program: intern, 2 week-end-uri libere/ luna. Familia angajatoare acopera cheltuielile de cazare si hrana.
Responsabilitati: activitati de ingrijire si companie doamna in varsta, deplasabila.
Locatie job: Ploiesti

Candidatul ideal: experienta anterioara in ingrijirea persoanelor varstnice reprezinta avantaj, persoana blanda si responsabila.
Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon: 0764 030 309 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct: https://newtimes.ro/jobs/program-intern-ingrijire-varstnica-deplasabila/ Aici doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Da like & follow paginii noastre si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.