JobZZ.ro

Ingrijitoare pentru persoana in scaun rulant

1.500 LEI
ID 791573
acum 8 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Asistență socială

Am 42 de ani sunt singur,sunt un om serios in toate facultatile mintale chiar daca sunt intr-un scaun rulant,necasatorit fara copii sau alte complicatii locuiesc singur la curte,o gospodarie frumoasa,am o masina adaptata pe care o conduc si doresc persoana de sex feminin,empatica,sanatoasa cu varsta de pana la 43-45 de ani fara obligatii adica sa nu fie casatorita sau intr-o relatie pentru a nu interveni complicatii,nu ma deranjeaza daca are un copil , pentru a ma ingriji si a locui cu mine in casa la curte langa Bucuresti la 12 km.Remuneratie intre 1000 si 1500 de roni pe luna pentru a ma ingriji pe langa tot confortul cazari+masa.Contactati-ma la telefon pentru mai multe detalii si daca sunteti interesate.

Patrik
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 791573

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam Livrator cu auto propriu pentru aplcatia Beefast
Full time  |  Necalificat  |  Transport
Salariu: 6.500 LEI
Acum 52 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam bucatareasa mic dejun
Part time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.200 LEI
Acum 56 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam Instalator cu carnet categoria B
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Colaborare cu plata la procent
Alt domeniu
Salariu: 10 EUR
Agenti de curatenie in centru comercial sector 1 Bucuresti
Full time  |  Necalificat  |  Prestări servicii
Acum 5 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov