Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inginer /Subinginer constructii

Salariu confidenţial
ID 836696
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Responsabilitati:
- Planifica, coordoneaza, urmareste si verifica executia lucrarilor din punct de vedere al calitatii si respectarii termenelor de executie de catre subcontractori, in vederea atingerii obiectivelor stabilite in activitatea proiectului
- Verifica in detaliu executia lucrarilor din punct de vedere tehnic
- Analizeaza problemele tehnice si propune solutii in vederea rezolvarii si eficientizarii activitatii in ansamblu
- Urmareste costurile si verifica devizele

Cerinte:
- Experienta profesionala: minim 5 ani in executie si minim 1 an in coordonare de santier /obiectiv
- Bune abilitati de planificare, organizare, coordonare, verificare
- Punct de lucru: Buftea, jud. Ilfov