Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Inginer Proiectant structurist

Salariu confidenţial
ID 836981
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Pentru unul dintre partenerii nostri recrutam Inginer Proiectant Structurist.

Sofcon Vest este o firma cu capital romanesc, formata dintr-o echipa tanara de ingineri, specializata în proiectarea Construcțiilor Civile, Industriale, Logistice și Agricole.
Parteneri Kaufland, Profi, Carrefour etc

Descrierea jobului:

- Gestionarea, coordonarea si respectarea termenelor de realizare a proiectelor;
- Evaluarea si raportarea periodica pana la finalizarea proiectului;
- Respectarea procedurile si regulile interne de lucru;
- Elaborarea documentatiilor tehnico-economice aferente proiectelor in derulare;
- Colaborarea cu ceilalti ingineri din cadrul firmei;

Cerinte:

- Absolvent al facultatii dе constructii civile, instalatii, arhitectura dar si absolvent de studii liceale cu experienta in domeniu.
- cunostinte de calcul static
- cunostinte in armare elemente primare de beton armat
- cunostinte calcul fundatii

de preferat:

- cunostinte AutoCAD
- cunostinte Robot Analysis Etabs

Beneficii

- salariu motivant (negociabil)
- Bonus al 13-lea salariu
- prime la finalizarea proiectelor
- posibilitate negociere prima in caz de relocare