Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Ofertare - Constructii

Salariu confidenţial
ID 827084
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări,    Achiziţii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Tehnoclima General Contractor este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Inginer Ofertare.

Cerinte:

- Absolvent/a studii superioare tehnice - domeniul construcţii, Facultatea de Constructii Civile - UTCB;
- Cunoasterea pachetului Microsoft Office (in special Excel), cunoasterea programelor de devize ex.Windev, Doclib, constituie avantaj;
- Bune conostinte tehnice in domeniul constructii;
- Experienţă in ofertare - peste 7 ani;

Responsabilitati:

- Realizează oferte tehnico-comerciale-bugetare;
- Analizează cererile de ofertă, caietele de sarcini sau planurile in baza carora se va realiza oferta;
- Formuleaza cereri de oferta catre furnizori impreuna cu departamentul de achizitii si analizeaza ofertele primite;

Beneficii:

- Salariu motivant corelat cu experienta profesionala;
- Mediu de lucru stabil;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii cu expertiza in domeniul constructiilor;