Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer ofertare

2.000 EUR
ID 869162
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Descrierea ofertei
Cerințe:

Studii superioare tehnice (constituie avantaj diploma de inginer drumuri sau instalatii) in domeniul constructiilor, categoria infrastructura - drum, apa, canalizare.

Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara.

Foarte bune cunostinte de lucru pe computer in utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel), Microsoft Project si a cel putin unui software de devize (WinDev/Intelsoft).

Cautam o persoana analitica, cu capacitate organizatorica, spirit de echipa, capacitate decizionala si operationala ,permis de conducere cat.B , disponibilitate deplasari ,limba engleza constituie un avantaj.

Condiții:

Pachet salarial motivant

Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei

Responsabilități:

In colaborare directa cu managementul companiei, analizeaza cererile de oferte publice si private, identifica solutii tehnice si elaboreaza ofertele economice in consecinta.

Seful Departamentului de Ofertare si Devize va da dovada de leadership, mentoring si spirit analitic, aplicand cu succes procesele de business si planificare organizationala. Va delega task-urile rezultate catre resursele existente, verificand executarea lor corect si in timpul agreat.