Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inginer instalatii , PM firma dezvoltare imobiliara

Salariu confidenţial
ID 863504
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Inginerie / Tehnologie,    Imobiliare,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul Ideal :

-Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii (profil instalatii pentru constructii)
-Experienta minim 5 ani in domeniul instalatiilor pentru constructii si in ceea de priveste bugetarea, ofertarea si decontarea (conditie obligatorie);
-Foarte bune cunostinte de utilizare a programelor de devize, a pachetului Microsoft Office si a programului Acad.
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii din santier;
-Bune abilitati de comunicare si capacitatea de identifica rapid solutii; --
-Rigurozitate si atentie pentru detalii;
-Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa;
-Capacitatea de a respecta termene limita;
-Cunsotinte solide ale normativelor de executie;

Descrierea jobului:
-Intocmeste bugetele MEP pentru proiectele viitoare conform specificatiilor primite din partea proiectantilor si a managerului direct;
-Analizeaza documentele si datele de intrare (temele de proiectare, documentatiile de avizare, ofertele, proiectul, caietele de sarcini);
-Extrage si estimeaza listele de cantitati din planurile de executie, in vederea intocmirii bugetelor necesare seferei sale de activitate;
-Identifica materialele si echipamentele principale, caracteristicile tehnice si cantitatile necesare pentru proiectul de care este responsabil
-Solicita cereri de oferta si mentine legatura cu furnizorii de materiale, echipamente si servicii
-Verifica ofertele tehnico-economice primite din partea furnizorilor si alege impreuna cu managerul direct cea mai potrivita

Beneficii:
-Mediu de lucru dinamic
-Salariu motivant
-Bonusuri ocazionale