Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Inginer Instalatii pentru constructii industriale

Salariu confidenţial
ID 811562
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Agentia de recrutare LeoHR cauta ingineri instalatii pentru unul dintre clientii nostri, din domeniul constructiilor industriale.

Responsabilitati:

Cautam ingineri de instalatii specializati in orice tip de instalatii - HVAC, sanitare, electrice, automatizari si alti curenti slabi (CCTV, control acces, etc), care se vor ocupa de proiectele de instalatii pentru constructii industriale aflate in derulare, in functie de expertiza/ specializarea pe care o detin.

Cerinte:

• Studii superioare constructii, cu specializare pe ingineria instalatiilor;
• Experienta minim 3 ani in executie pe santiere constructii industriale;
• Specializare in toate tipurile de instalatii - HVAC, sanitare, electrice, automatizari si alti curenti slabi (CCTV, control acces, etc)
• Cunostinte operare PC: Word, Excel, Autocad
• Carnet de conducere categoria B
• Domiciliu in Ploiesti, Bucuresti (pentru alte zone, se poate discuta de relocare)

Se ofera:

• Salariu motivant
• Masina de serviciu