Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Industrializare

5.390 LEI
ID 881295
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Prezentare Post de Lucru&Responsabilitati:
- Actualizarea timpilor de producţie şi a listelor cu produse în funcţie de lista specificaţiilor de tăiere organizata
- Actualizarea kiturilor de fire,
- Analiză de echipamente solicitate,
- Utilizarea software proiectare,
- Distribuirea documentatiei de lucru,
- Organizarea bazei de date cu specificaţiile de tăiere (DG9),
- Pregătirea documentaţiei (desene, orare ciclu şi volume),
- Verificare standard pentru demararea activităţilor,
- Verificarea abaterilor în baza listei,
- Lansarea de noi prototipuri in productie,
- Realizeaza programe de control in baza schemei electrice
- Realizeaza / modifica brate de control
- Persoana selectata pentru acest post va fi instruita.
Cerintele Postului:
- Persoana atenta la detalii,
- Persoana dornica sa ofere sprijin si suport colegilor,
- Abilitati de comunicare,
- Cunoasterea fluxului de productie,
- Abilitati foarte bune de utilizare a calculatorului,
- Studii superioare finalizate,
- Capacitatea de a citi si intelege desenul tehnic si distincta,
Beneficii:
- abonament medical privat (Medlife),
- ore suplimentare platite 200%( daca este cazul),
- Spor vechime in munca 5%
- tichete de masa 32 ron/zi,
- prime de productivitate,
- prime acordate conform contractului colectiv de munca (De Paste si Craciun) atat pentru salariati cat si pentru copiii minori ai acestora
- transport asigurat pe ruta Zarnesti - Brasov, Intorsura Buzaului-Brasov
- decontarea transportului din afara localitatii pe rutele neacoperite.