Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatori roboti industriali

3.840 LEI
ID 881294
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Prezentare Post de Lucru&Responsabilitati:
- Se ocupa de programarea si supravegherea masinii de taiat si sertizat fire, in conformitate cu ceea ce este mentionat in distincta,
- Informeaza superiorul direct de toate erorile si anomaliile pe care le semnaleaza masina,
- Respecta normele de calitate specifice,
- Duce la indeplinire sarcinile si atributiile specifice locului de munca,
- Respecta si indeplineste sarcinile date de catre seful de schimb sau de catre directorul de productie,
- Indeplineste norma zilnica stabilita prin decizii interne,
- Efectueaza probele de tractiune pentru terminale, in conformitate cu cerintele clientului,
- Pastreaza in conditii optime uneltele necesare desfasurarii activitatii si asigura ordinea si curatenia la locul de munca,
- Verifica bancul de lucru inainte de inceperea lucrului pentru: parti si /sau componente uitate sau avariate, distruse si pentru curatenie,
- Informeaza seful direct cu privire la existenta unor parti si/sau componente distruse, incomplete sau avariate,
- Informeaza seful direct cu privire la lipsa materiilor prime si a materialelor necesare desfasurarii in conditii normale de calitate a activitatii prestate,
- Anunta seful ierarhic in cazul nefunctionarii echipamentului de lucru.
Cerintele Postului:
- Sudii medii
- Capacitatea de a citi si intelege desenul tehnic si distincta;
- Atentie distributiva, capacitatea de a distinge culorile;
- Capacitatea de a lucra cu obiecte subtiri;
- Capacitatea de a intelege mesaje verbale si scrise;
- Capacitatea de retinere a informatiei.
- Disponibilitatea pentru a lucra in 3 schimburi
Beneficii :
- ore suplimentare platite 200%,
- spor vechime 5%
- spor de noapte 25%
- tichete de masa 32 ron/zi,
- prime de productivitate,
- prime acordate conform contractului colectiv de munca (De Paste si Craciun) atat salariatilor cat si copiilor minori ai acestora
- transport asigurat pe ruta Zarnesti - Brasov,Intorsura Buzaului-Brasov
- decontarea transportului din afara localitatii pe rutele neacoperite.
- abonament medical privat ( Medlife).

Sc Cobo Int.E. E. Srl | COBO INTERNATIONAL EAST EUROPE S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881294