Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Geodez

Salariu confidenţial
ID 806127
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Candidatul ideal
✅ Studii de specialitate in domeniul geodeziei;
✅ Cunostinte AutoCAD, Ms Office, TopoLT, e-Terra;
✅ Experienta de lucru cu echipamente - GPS, statie totala;
✅ Disponibilitate munca pe teren si deplasari in afara Bucurestiului;
✅ Atentie la detalii si dorinta de a invata.

Descrierea jobului
✔️ Salariu motivant, cu bonusuri in functie de performante;
✔️ Birou intr-o locatie centrala si o atmosfera relaxata;
✔️ Training-uri periodice si posibilitatea de a lucra cu cele mai noi echipamente si programe software din domeniu.

Vrei sa acumulezi experienta relevanta in cadrul unor proiecte de amploare din domeniul cadastrului si al geodeziei?

Asteptam CV-ul tau pe contact@academiadecadastru.ro