Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 15 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Inginer electric (2 posturi): proiectare + coordonare echipe

7.000 LEI
ID 880414
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Nivel carieră

Mid-Level

Compania noastră caută angajați talentați și dedicați, pentru următoatele specialități:

• Inginer instalații ︂electrice - coordinator echipe de lucru (munca in teren)

• Inginer instalatii electrice - proiectare
pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Candidatul Ideal
Educatie si experienta profesionala:
• Absolvent al unei facultati cu profil electric (Inginerie electrica, energetica, etc)
• Cunostinte avansate de AutoCAD, MS Office
• Experienta in proiectarea de retele si instalatii electrice contituie avantaj;
• Experienta in automatizari industriale - constituie avantaj
• Persoana dinamica, comunicativa, atenta la detalii, cu spirit de echipa;
• Disponibilitate deplasari (Ing. coordinator echipa);
• Permis de conducere - categoria B constituie un avantaj;

Aptitudini:
• Initiativa
• Responsabilitate
• Aptitudini organizatorice si capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan
• Gandire critica si abilitati de rezolvare a problemelor
• Bune abilitati de comunicare
• Spirit de echipa
Descrierea jobului
• Elaborarea documentatiei tehnice pentru proiectele de instalatii electrice de MT si JT, pentru ︁toate fazele de proiectare SF, DTAC, PT, DE, DTOE), cu respectarea termenelor stabilite;
• Aplicarea prevederilor, standardelor, normativelor si prescriptiilor tehnice, ale legislatiei aplicabile in cadrul proiectelor;
• Propunerea de solutii si acordarea sprijinului pentru rezolvarea neconformitatilor si solutionarea problemelor de ordin tehnic identificate in cadrul proiectelor;

Beneficii
• Salariu negociat in functie de competente si experienta, salariu net intre 5000 lei – 7000 lei.
• Colaborare pe termen lung - Contract pe perioada nedeterminata
• Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
• Program de munca: un singur schimb, de luni pana vineri
• Sarbatorile legale nu constituie zi de lucru;

Locatii: Bucuresti, Ilfov, Giurgiu

Pentru mai multe detalii, va rugam sunati la nr tel 0732.831.243 sau trimiteti CV-ul dvs pe adresa de mail: [email protected].