Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Coordonator

4.500 LEI
ID 814361
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Firma de proiectare iluminat căutăm un un inginer coordonator pentru echipa de electricieni.
✅Cerințele noastre sunt:
- studii superioare
- experiență profesională în domeniu de minim 5 ani !
- experiență în joasa tensiune
- cunoașterea pachetului Office , in mod special Excel
- cunoașterea programului AutoCAD
- permis de conducere cat. B

✅Responsabilități :
- coordonarea si supervizarea executiei lucrarilor de instalatii
- raspunde pentru calitatea si respectarea termenelor tuturor activitatilor pe partea de instalatii electrice
- are rolul de a planifica, organiza și coordona activitatile desfasurate pe tot parcursul derularii proiectului
- participa activ in cadrul procesului de ofertare și documentatie

Oferim:
✅ Program - luni - vineri orele 8 - 17
✅ Salariul motivant, cu creștere progresivă
✅ Contract de munca conform legii
✅ Un mediu de lucru dinamic si stabilitate profesionala!