Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Control Calitate - Constructii

Salariu confidenţial
ID 827085
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Tehnoclima General Contractor este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Controlor Calitate pentru echipa sa.

Cerinte:

- Studii superioare în domeniul construcții civile, industriale și agricole;
- Experiență în domeniul construcțiilor civile, minim 5 ani;
- Foarte bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Capacitatea de prioritizare;
- Persoană activă, responsabilă, foarte bine organizată, orientată către obținerea de rezultate;
- Foarte bune cunoștințe tehnice;

Responsabilitati:

- Exercită controlul calitătii lucrărilor pe faze de executie stabilite prin reglementările tehnice si Planul Calitătii ;
- Elaborează si supune spre aprobare Programul de Control în corelare cu prevederile Planului Calitătii adoptat;
- Proceduri tehnice de execuție;
- Participă la verificarea calitătii lucrărilor la principalele faze de executie;

Beneficii:
- Salariu motivant corelat cu experienta profesionala;
- Mediu de lucru stabil;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii cu expertiza in domeniul constructiilor;