Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inginer Calitate

2.400 LEI
ID 845400
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Nivelul de studii: superioare - profil tehnic ( electronica, electrotehnica, energetica).

Calificare necesara:
capacitate de a utiliza echipamente de masurare si monitorizare proprii domeniului de activitate;
cunostinte operare PC.

Descrierea jobului
Monitorizarea parcurgerii pasilor de certificare procese / produse cu clientul / organisme de certificare. Masurarea si monitorizarea calitatii proceselor de productie / de management / suport. Emite documentatie de control specifica, realizeaza sinteze si asigura suport operational si coordonare a activitatii de control.

resurseumane@electromagnetica.ro