Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

INFIRMIERA - BRANCARDIER - Cursuri Autorizate

Salariu confidenţial
ID 816212
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Va propun o colaborare ce are ca scop dezvoltarea, motivare, calificarea sau recalificarea dumneavoastra.

* Curs de Infirmiera - 550lei + 60lei taxa de examen
* Curs de Brancardier - 490lei + 60lei taxa de exame

Compania "Structural" ofera:

- cursuri acreditate de ANC, MEN, MIMM;

- obtinerea unui certificat de absolvire/calificare cu recunoasterea la nivel national cat si international in Uniunea Europeana;

- pregatire profesionala alaturi de lectori cu experienta profesionala si practica;

- desfasurarea cursurilor atat offline, online cat si la sediul companiei dumneavoastra;

- cele mai mici preturi de pe piata.

Va stau la dispozitie pentru orice nelamuriri, detalii cat si pentru o oferta adaptata nevoilor dumneavoastra.

Stefan Nitza
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816212

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam Livrator cu auto propriu pentru aplcatia Beefast
Full time  |  Necalificat  |  Transport
Salariu: 6.500 LEI
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam bucatareasa mic dejun
Part time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.200 LEI
Angajam Instalator cu carnet categoria B
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: confidenţial
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Colaborare cu plata la procent
Alt domeniu
Salariu: 10 EUR
Agenti de curatenie in centru comercial sector 1 Bucuresti
Full time  |  Necalificat  |  Prestări servicii
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov