JobZZ.ro

HR-менеджер по набору персонала

1.700 EUR
ID 879173
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Nivel carieră

Necalificat,    Student

duplicate
1

Опис: Мы запрошуємо вас приєднатися до нашої дружної команди як HR-менеджер по набору персоналу, навіть якщо у вас немає досвіду роботи. Ми гарантуємо навчання та підтримку для вашого успішного старту в цій захоплюючій сфері.

Вимоги:

Відсутність досвіду роботи на аналогічній посаді.
Високий рівень комунікативних навичок та бажання працювати в команді.
Зацікавленість у вивченні сучасних методів пошуку та відбору персоналу.
Обов'язки:

Участь у процесі підбору та відбору персоналу згідно з потребами компанії.
Вивчення та впровадження стратегій пошуку та збереження персоналу.
Ведення кадрової документації та забезпечення виконання вимог законодавства.

Ми пропонуємо:

Безкоштовне навчання та підтримку під час стажування.
Кар'єрний розвиток у стабільній компанії зі зручним графіком роботи.
Дружню та підтримуючу робочу атмосферу.
Почніть свою кар'єру з нами!
Invităm să vă alăturați echipei noastre prietenoase în calitate de manager de resurse umane pentru recrutare, chiar și în absența experienței de muncă. Vă garantăm formare și sprijin pentru un start de succes în acest domeniu captivant.

Cerințe:

Lipsa experienței de muncă într-o poziție similară.
Nivel înalt de abilități de comunicare și dorința de a lucra în echipă.
Interes în învățarea metodelor moderne de recrutare și selecție a personalului.

Responsabilități:

Participarea la procesul de recrutare și selecție a personalului în conformitate cu nevoile companiei.
Studiul și implementarea strategiilor de recrutare și retenție a personalului.
Gestionarea documentației de resurse umane și asigurarea conformității cu cerințele legale.

Oferim:

Formare gratuită și susținere în timpul stagieratului.
Dezvoltare profesională într-o companie stabilă cu un program de lucru flexibil.
Atmosferă de lucru prietenoasă și susținătoare.
Începeți-vă cariera cu noi!