Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

HR Assistant

Salariu confidenţial
ID 807265
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Vânzări,    Serviciu Clienți / Call center,    Resurse Umane / Psihologie,    Drept,    Asigurări / Consultanță

Temporar,    Proiect,    Practică,    Part time,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Germană,    Engleză

Descrierea jobului
Identificarea de noi colaboratori
Participarea la intreg procesul de recrutare si selectie ( crearea anunturilor de recrutare, promovare, analizarea CV-urilor, planificarea candidatilor, sustinerea interviurilor)
Pastrarea relatiei cu fiecare colaborator
Consilierea angajatilor in probleme de resurse umane.

Cerinte
Studii superioare in domeniul psihologie, resurse umane constituie avantaj
Bune cunostinte de operare PC.
Cunoasterea unei limbi straine, engleza / germana
Permis de conducere categoria B constituie avantaj
Abilitati foarte bune de comunicare.
Orientare catre rezultate.
Atitudine proactiva si deschidere catre invatarea de lucruri noi.
Abilitati de planificare, organizare, relationare si comunicare;
Deschidere spre schimbare si identificare solutii;
Integritate si etica.

In conditiile actuale de distantare sociala activitatea se va efectua online. Trebuie sa aveti acces la internet, un laptop si un telefon mobil.
Fiecare candidat eligibil va fi sunat pentru un interviu de informare.