Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Mecanic auto - Bucuresti
Full time  |  Maşini / Auto
Salariu: confidenţial
Acum 6 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajare geodezi, topografi
Full time / Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Construcţii / Amenajări / Inginerie / Tehnologie / Prestări servicii
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam muncitori pentru lucrari de taiere si carotare beton
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Angajam barbat pentru gradinarit si activitati casnice
Necalificat  |  Prestări servicii
Salariu: 1.800 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam persoana/menajera curatenie
Prestări servicii
JobZZ.ro

Hotel Inter Business Bucuresti Angajeaza Receptioner/a

Salariu confidenţial
ID 865603
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Limbi străine
Engleză

Angajam Personal cu experienta pentru receptie hotel.
Cerinte minime:
- Cunostinte limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Calificarea in meseria de Receptioner - reprezinta un avantaj
- Experienta pe un post similar - minim 1 an - reprezinta un avantaj
- Cunoasterea programului de gestiune Fidelio / pyn booking - reprezinta un avantaj
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
- Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii
- Disponibilitate pentru lucru in ture (ture zi / ture noapte)
Descrierea jobului
- Intampinarea clientilor
- Efectuarea operatiunilor de cazare (Check in / out) in sistemul de gestiune hoteliera
- Informarea oaspetilor hotelului cu privire la facilitatile hotelului
- Oferirea informatiilor cu privire la obiectivele turistice
- Night audit
- Incasarea tarifului pentru cazare, evenimente, etc