Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Hai in echipa Terraverde! Cautam coordonator evenimente.

Salariu confidenţial
ID 836073
acum 2 zile
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Artă / Entertainment

Terraverde, o companie altfel...
Cu o experiență de peste 10 ani în domeniul alimentației publice, Terraverde desfășoară activități de restaurant & bar, catering și organizare evenimente. Societatea s-a impus ca un furnizor de servicii de calitate în domeniul restaurantelor, dând dovadǎ de profesionalism şi seriozitate în prestarea serviciilor.
Calitatea preparatelor și serviciilor oferite de compania noastră este atestată prin certificarea acordată de SRAC România, ca urmare a implementării sistemului de management al calității ISO 9001:2008, mediului ISO 14001:2000 și siguranței alimentelor ISO 22000:2005

RESPONSABILITATI:
 organizeaza şi coordoneaza toate evenimentele desfasurate in incinta centrului (conferinţe, traininguri, lansări de produse,intalniri de afaceri, congrese, evenimente festive - nunti, botezuri etc.);
 mentine relatia cu clientii evenimentului;
 asigura buna desfasurarea a tuturor evenimentelor derulate in centru;
 elaborează planificări strategice şi desfăşurătorul evenimentelor;
 Soluţionează necesităţile tehnice ale derulării evenimentului, concepe şi gestionează serviciile auxiliare;
 Intocmeste fisa evenimentului si crearea unui desfasurator in conformitate cu evenimentul;
 Se asigura de respectarea conditiilor contractuale ;
 Responsabil de soluționarea promptă a cererilor și / sau reclamațiilor clienților atat pe durata evenimentului cat si dupa evenimentele organizate ;
 Promoveaza si programeaza evenimentele si gestioneaza agenda de ocupare a centrului de evenimente;
 Raspunde de bunurile pe care le are in administrare.

Cerinte
 absolvent studii medii/superioare de preferat in domeniul economic sau administrativ;
 experienta intr-un post similar (Organizator de evenimente) de minim 1 an
persoana ordonată, responsabilă, serioasă si prezentabilă;
 are cunostinte solide si actuale despre industria ospitalitatii si piata locala;
 cunoștințe operare calculator: MS Office, Internet;
 excelente abilitati de comunicare, persuasiune, relationare si prezentare
 cunostinte limba engleza ( constituie un avantaj);
 dispozitie de a lucra in week-end si sarbatori legale.

ABILITATI:
 planificare, organizare și respectarea termenelor limita;
 foarte buna atentie la detalii
 lucrul in echipa;
 invatare rapida;
 strategie de comunicare dezvoltata;
 simt al creativitatii accentuat;
 abilitate in arta negocierii .

Daca acest job este oportun pentru cariera ta, sau daca cunosti persoane interesate, ne poti transmite CV-ul pe adresa noastra de e-mail : recrutare@terraverde.com.ro .

TERRAVERDE | SC TERRAVERDE SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836073