Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Graphic Designer

Salariu confidenţial
ID 819024
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Daca esti un graphic designer cu o gandire practica, esti o fire foarte bine organizata, te caracterizeaza creativitatea, iti place sa fii deschis provocarilor si esti pasionat de crearea si editarea mesajelor vizuale, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Cerinte principale:

• Cunostinte avansate de Adobe Photoshop si/sau Corel

• Cunoasterea cerintelor tehnice în procesul de pre-press

• Cunostinte de editare foto

• Simt estetic si de stil dezvoltat, abilitate demonstrata de a crea un design finisat si captivant

• Creativitate, originalitate si atentie la detalii

• Responsabil, punctual si comunicativ

Responsabilitati principale:

• Realizarea design-ului pentru ambalajele si etichetele produselor

• Crearea materialelor promotionale pentru campaniile de marketing din social media

• Prelucrarea si manipularea de imagini

• Crearea de ilustratii pentru mediul de print & digital

Beneficii:

• Atmosfera placuta de lucru

• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu stabil, alaturi de o echipa tanara si in continua dezvoltare

• Salariu corespunzator experientei in domeniu

Despre noi:

Suntem unul dintre liderii de piata din Romania in distributia de produse profesionale pentru manichiura.

Raportul calitate/pret imbatabil, gama diversificata de produse atent testate si selectionate in conformitate cu
standardele europene pentru produsele cosmetice, atentia deosebita acordata serviciilor constant orientate catre
clienti si o echipa dinamica, talentata si pasionata sunt doar cateva dintre motivele pentru care suntem una dintre
marcile preferate de clientii nostri.

Daca crezi ca esti persoana pe care o cautam, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la office@getnails.ro.