Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar Depozit

Salariu confidenţial
ID 850800
acum o zi
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică,    Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level

Cerințe:

- Studii medii/superioada
- Persoana organizata, responsabila, motivata, eficienta;
- Abilitati de a lucra cu coduri de produs;
- Capacitatea de a acumula informatii in timp real;
- Persoana responsabila, flexibila, punctuala, cu atentie distributiva.
- Persoana atenta la detalii,
- Conditie fizica buna;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj.

Condiții:

Loc de munca atractiv- la biroul nostru central
Conditii de munca foarte bune
Carte de munca
Asigurare de sanatate la Medlife
O singura tura, de luni pana vineri

Responsabilități:

Ambalarea coletelor pentru clienti
Ambalarea produselor in cutii
Eeceptia marfii
Sortarea si aranjarea marfii pe raft
Sortarea produselor
Participarea la inventare