Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Front End developer. Exp nu este obligatorie. Home office

2.500 LEI
ID 789753
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Tip job

Part time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Front End Developer

Cerinte: ( se poate invata ):
Experiență de muncă ca dezvoltator Front-end
Experiență cu JavaScript, CSS și jQuery
Familiarizare cu testarea browserului și depanare
Înțelegere aprofundată a întregului proces de dezvoltare web (proiectare, dezvoltare și desfășurare)
Înțelegerea esteticii aspectului
Cunoașterea principiilor SEO
Familiarizare cu software cum ar fi Adobe Suite, Photoshop și sisteme de gestionare a conținutului
Excelente abilități de analiză și multitasking
Descrierea jobului
Utilizați limbi de marcaj precum HTML pentru a crea pagini web prietenoase cu utilizatorul
Mențineți și îmbunătățiți site-ul web
Optimizați aplicațiile pentru viteză maximă
Proiectarea funcțiilor bazate pe mobil
Colaborați cu dezvoltatorii de back-end și designeri web pentru a îmbunătăți capacitatea de utilizare
Obțineți feedback și creați soluții pentru, utilizatori și clienți
Scrieți documente și ghiduri privind cerințele funcționale
Creați modelele și prototipurile de calitate
Ajutați dezvoltatorii de bază pentru codificare și depanare
Asigurați standarde grafice de înaltă calitate și consecvență a mărcii
Fii la curent cu tehnologiile emergente

Lasati un CV daca aveti.