Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Frigotehnist

3.000 LEI
ID 826761
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

• permis de conducere categoria B (avantaj)
• cunostinte privind tehnologia de lucru a echipamentlor frigorifice si climatizare
• minime cunostinte de automatizare (pentru sistemele HVAC)
• persoana de incredere, onesta ,responsabila, disciplinata, riguroasa , organizata;
• capacitate de comunicare si relationare cu clientii companiei;

Descrierea jobului
• montaj AC, VRV, VRF;
• activitate de mentenanta preventiva si corectiva la echipamente de HVAC (chillere, CTA-uri, sisteme multisplit, VRV, etc.);
• activitati de PIF a echipamentelor HVAC (chillere, CTA-uri, sisteme multisplit, VRV, etc.);
• - activitati de depanare –identificare si rezolvare a problemelor tehnice aparute;
tel 0724217191

nicoleta
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826761