Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Florist junior - retea florarii

Salariu confidenţial
ID 880636
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Căutăm un Junior Florist creativ și pasionat pentru a se alătura echipei noastre la sediul central al rețelei noastre de florării.
Candidatul ideal pentru noi este o persoană creativă, are cunoștințe minime despre flori și o dorință puternică de a învăța și de a se dezvolta în arta floristicii. Vei crea mici momente de fericire prin buchete de flori, care vor fi apoi distribuite către rețeaua noastră de florării.

Responsabilități:
• Crearea buchetelor de flori conform specificațiilor și standardelor companiei.
• Îngrijirea și manipularea florilor pentru a asigura prospețimea și calitatea acestora.
• Colaborarea cu restul echipei pentru a asigura eficiența procesului de producție și distribuție a buchetelor.
• Respectarea schemelor și a instrucțiunilor de design floral puse la dispoziție.
• Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.
• Participarea la cursuri de specializare și instruiri oferite de companie.
Cerințe:
• Cunoștințe minime despre flori și aranjamente florale.
• Abilități creative și atenție la detalii.
• Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.
• Abilități bune de organizare și comunicare.
• Atitudine pozitivă, proactivă și orientată către soluții.
• Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în weekenduri și sărbători.
Oferim:
• Un mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă prietenoasă și profesionistă.
• Oportunități de dezvoltare și avansare pe poziții superioare în cadrul companiei.
• Cursuri de specializare și instruire în arta floristicii.
• Salariu competitiv și beneficii adiționale.

Pentru a aplica, aștept mesajul tău în privat sau îmi poți trimite pe email CV-ul la adresa [email protected]