Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Firma Doxar Grup angajează electromecanic întreținere utilaj

Salariu confidenţial
ID 861527
acum 6 zile
Gura Humorului, Suceava
Domeniu de activitate

Maşini / Auto,    Inginerie / Tehnologie

Firma Doxar Grup, din Gura Humorului, angajează electromecanic întreținere utilaje industriale pentru prelucrarea lemnului.

Cerințele postului:

- Studii medii sau superioare de specialitate (mecanic/electrician/electromecanic);
- Experiență practică minimă de 1 an în poziții similare;
- Abilități tehnice;
- Abilitatea de a învăța rapid lucruri noi;

Atribuțiile postului:

- Efectuează depanarea și întreținerea mașinilor și a utilajelor din fabrică;
- Urmărește zilnic funcționarea mașinilor și a utilajelor în scopul identificării disfuncționalităților;
- Verifică starea tehnică a utilajelor și a instalațiilor electrice în vederea menținerii unei bune funcționalități a acestora;
- Reglează mecanisme mecanice, electrice, hidraulice, pneumatice pentru respectarea parametrilor funcționali specifici;

Se oferă:

- Salariul negociabil, cu contract de muncă;
- Bonuri de masă;
- Decontare transport;
- Lucrul într-un mediu plăcut și sigur;

Dacă ești interesat nu ezita să ne contactezi!

Date de contact:

Mobil: +40 744 599 986, Ovidiu Costan
Fix: +40 230 522 055, Secretariat
Web: www.doxar.ro