Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam personal curatenie restaurant de lux Bucuresti - cu relocare
Full time  |  Necalificat  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Prestări servicii
Salariu: confidenţial
Acum 2 săptămâni Giurgiu, Giurgiu
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Consultant Vanzari
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Administraţie / Sector Public
Acum 2 săptămâni Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Reprezentanta auto angajeaza mecanic, tinichigiu si electrician auto
Full time  |  Mid-Level  |  Maşini / Auto
Acum 2 săptămâni Palazu Mare, Constanta
Angajam Agenti de Securitate magazine -sector 6 Bucuresti
Full time  |  Pază și Protecție
Angajam Asistent Medical Generalist
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Serviciu Clienți / Call center / Medical / Farmacie
Salariu: 2.500 LEI
Acum 2 săptămâni Pitesti, Arges
JobZZ.ro

Ferma de cai-1800 net

1.800 EUR
ID 880007
acum o săptămână
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Ţară

Germania

duplicate

1

Suntem o agenție plasare de forță de muncă în străinătate și suntem încântați să oferim oportunități de angajare la ferme de cai
Ce oferim:
- Salariu atractiv, incepand de la 1800 de euro
- *Locuri de muncă stabile
- *Cazare Asigurată, taransport organizat
*Căutăm:
- Persoane harnice si doritoare pentru a se dedica locului de munca, totodata trebuie sa detina permis de tractor
*Responsabilități:
- Se face curatenie
- Se da de mancare la animale,
- Se curata boxele
*Locația:
Ferma noastră se afla in Germania (Hamburg, Frankfurt, Stuttgart)
*Cum să aplici:
Sunati la urmatoarele numere de telefon: 0748501071, 0747566657, 0738443272, 0759356724
Este necesar cont si card in euro!