Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Expert Salarizare si Administrare Personal

Salariu confidenţial
ID 838724
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Resurse Umane / Psihologie,    Management,    Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Echipa GEC reuneste 30 de experti si este in crestere. Echipa include absolventi de Master, doctorat si eMBA, cu studii in Europa si in SUA. Echipa GEC a primit in 2017 premiul Camerei Consultantilor Fiscali pentru a doua cea mai buna echipa de consultanta fiscala din Romania - a treia categorie, iar in anul 2018 GEC a primit premiul CECCAR pentru a sasea cea mai buna echipa de contabili din Romania - categoria microintreprinderiCautam pentru o companie Daca vrei sa faci cunostinta si vrei sa fii coleg participa cu CV-ul tau pentru acest post

Candidatul ideal

• engleza fluent
• minim 10 ani experienta in administrare personal si salarizare, dintre care minim 5 ani experienta intr-o firma de contabilitate
• experienta in a oferi servicii pentru clienti din Romania si clienti internationali
• experienta cu instrumente de lucru colaborativ

Descrierea jobului
Rolul este pentru profesionisti din domeniul contabil-resurse umane – care sa se alature echipei noastre din Bucuresti. Locul de desfasurare a activitatii este sediul Grupului Expert Consulting din Bucuresti, sector 1, Str. Dr Iacob Felix nr 21.

Beneficii

Perspective de cariera:
1. vertical: oportunitatea de a promova la nivelul de Manager
2. orizontal: oportunitatea de a promova in cadrul Departamentelor Contabilitate/Audit/Consultanta Fiscala

Calificari profesionale:
1. Group Expert Consulting acopera 100% costurile examenelor ACCA
2. 2 zile libere platite inainte de fiecare examen ACCA

Principalele responsabilitati:
• intocmire state de salarii
• corespondenta cu clientii cu privire la contracte de munca, acte aditionale
• intocmire de adeverinte si alte documente HR solicitate de catre clienti
• incarcare documente in platforma salarizare
• administrarea dosarelor de personal

Asteptari:
• calificari profesionale: manager resurse umane
• softuri de contabilitate: Saga, Nexus
• autonomie la scurt timp dupa angajare