Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Excavatorist - constructii

Salariu confidenţial
ID 863681
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Tehnoclima General Contractor este in cautarea de o persoana pentru pozitia de EXCAVATORIST pentru lucrul pe santier - zona Pipera - Bucuresti.

Cerinte:
Experienta de lucru pe excavator;
Cunostințe cu privire la funcționarea și mecanica utilajului;
Persoană conștiincioasă, responsabilă și disciplinată;
Abilități de comunicare și lucru în echipă.

Responsabilitati:
Îndeplinirea sarcinilor și dispozitiilor alocate de către șeful de santier;
Să folosească utilajul pentru executarea lucrărilor numai în scopul și pentru operațiunile pentru care acesta este destinat, în deplină siguranță și protecție;
Să cunoască și să exploateze în parametrii normali utilajul pe care îl conduce și de care este responsabil;
Întreținerea zilnică a utilajului;

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Salariu motivant;

Recrutare TGC
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863681