Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Cautam Personal Partener Profi
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 17 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam personal service
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 20 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Livrator GLOVO Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 10.000 LEI
Montator aer conditionat / sisteme ventilare / panouri fotovoltaice
Sezonier / Part time / Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Prestări servicii / Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
JobZZ.ro

Electromecanic / electrician retele spatii birouri

Salariu confidenţial
ID 878008
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare

ELECTROMECANIC / ELECTRICIAN / TEHNICIAN calificat pentru instalari echipamente si retele de date voce, retele electrice si curenti slabi in spatii interioare-Bucuresti

Cautam personal cu experienta in domeniul instalarilor de retele de date voce, electrice pentru a se alatura echipei noastre.
Daca sti ca ai o calificare si experienta in executia si punerea in functiune de:
• instalatii electrice de joasa tensiune;
si/sau
• instalatii de curenti slabi, cablare structurata voce-date, telecomunicatii;
• ai studii in domeniul electric si crezi ca te-ai putea specializa si pe instalarea echipamentelor de comunicatii voce-date;

Atunci nu mai sta pe ganduri si vino la interviu.
Daca mai ai un prieten in cautarea unui loc de munca, adu-l cu tine la interviu sau trimite-i informatia. Sigur iti va multumi!

Nu uita sa ne trimiti CV-ul tau pe WhatsApp ori pe e-mail:

[email protected]

sau contacteaza-ne pe

0737717717.

VREI SA STII DESPRE NOI?:
CORIL este o companie cu 26 ani de activitate si experienta in Romania avand o prezenta constanta si puternica pe piata integratorilor de sisteme de date-voce si electrice pentru spatii de birouri, spatii comerciale, spatii industriale, telecomunicatii si data-center.

CA SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE TREBUIE SA AI :
• o diploma de calificare;
• cunostinte tehnice privind modul de executie al sarcinilor;
• experienta anterioara in domeniu minim un an;
• disponibilitate si sa-ti placa sa inveti lucruri noi;

CE TE ASTEAPTA DACA TE ALATURI NOUA?
• Contract de munca full time;
• Castiguri in functie de performanta peste media altor angajatori;
• Ore suplimentare platite;
• Diurna pentru zilele cu deplasari;
• Transport cu masina de serviciu in functie de locatie si program;
• Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
• Posibilitatea de a evolua in cadrul firmei;
• Sansa de a invata lucruri noi;
• Sansa de a lucra cu echipamente de ultima generatie;
• Sa implementezi /montezi instalatii electrice si de curenti slabi, automatizari, masuratori PRAM;

CATEVA DETALII SI CERINTE DESPRE POSTUL DE:
ELECTRICIAN / TEHNICIAN instalator de retele electrice in spatii interioare de birouri si retele de curenti slabi, voce -date;

DESCRIEREA POSTULUI:
• Instaleaza toate tipurile de cabluri si accesorii pentru retelele electrice de joasa tensiune 250V/380V si pentru sistemele de curenti slabi;
• Monteaza si pune in functiune echipamente si aparatajul electric alcatuit din prize electrice, intrerupatoare, corpuri de iluminat, doze de legatura;
• Efectueaza conexunile electrice in tablourile de joasa tensiune, panouri electrice de distributie si de conexiuni curenti slabi cat si alte dispozitive electrice;
• Transpune corect in practica planurile si schemele electrice;
• Masoara testeaza si certifica cu ajutorul aparaturii din dotare echipamentele si retelele instalate;
• Utilizeaza corect masinile si aparatele electrice/electronice, scule si dispozitive de lucru;

CONDITIILE DE MUNCA:
• Activitatea se desfasoara in Bucuresti in cladiri si spatii de birouri, spatii industriale, spatii comerciale, rezidentiale;
• Programul de lucru este de luni pana vineri
• Activitatea se desfasoara in echipa tanara, dinamica si cu experienta, in conditii de munca profesionala cu dotari si scule individuale specifice activitatii si echipamente de protectia muncii;