Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Electromecanic - cu sau fara experienta

2.980 LEI
ID 845698
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cerințe:

Absolvent școală profil electric, electromecanic sau electronic;
Cunoștințe mecanice simple, uzuale pentru înlocuirea unor dispozitive care se folosesc la instalațiile de sortare sticle, roți dințate, benzi conveioare, piese electrice, tablou releu.

Cunoștințe minime electrotehnică:

Citire scheme electrice/identificare elemente electrice scheme;

Condiții:

-Salariu 5110 brut / 2980 net
-Tichete de masa 300 lei
-Al 13 lea salariu
-Al 14 lea salariu

Responsabilități:

Activitatea constă în proporție de 90% în intervenții/proceduri mecanice;

Supraveghere linie automată de sortat;

Intervenții mecanice/electrice la mașini de sortat, paletizat, înfoliat;

Alte detalii:

Program de lucru L-V , un schingur schimb in intervalul 7:30-15:30;

Punct de lucru in sector 3;

Angajare perioada nedeterminata;