JobZZ.ro

Electromecanic

Salariu confidenţial
ID 632732
Mentenanță / Instalații | acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

C SEKO SIETA SRL, membra a grupului Seko,

lider mondial in productia de pompe dozatoare si instalatii de dozare complexe, angajeaza

Cerinte:

Absolvent min. studii medii;
Experienta de minim 2 ani in reparatia si intretinerea echipamentelor electrice, electromecanice, electronice sau de automatizare
Cunostinte de desen tehnic
Seriozitate, aptitudini practice

Responsabilitati:

Montajul echipamentelor Seko, instalatii care combina atat parti mecanice cat si electrice;

Participa la punerea in functiune;

Testeaza prototipurile in vederea functionarii conform specificatiilor si reglementarilor;

Distribuie pe Facebook

Salut!

Apreciem că utilizezi JobZZ.ro
și vrem să îți oferim cele mai bune servicii.

Pentru asta, te rugăm să ne răspunzi
la câteva întrebări.

Răspunde acum
Nu acum

Seko
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 632732