Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Productie

Salariu confidenţial
ID 878899
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Producție,    Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cerinte

• Experienta minima in productie si mediul industrial.
• Absolvent de scoala tehnica cu profilul mecanic/electrician.
• Disponibilitatea de lucru in schimburi.

Responsabilitati

• Exploatarea optimă a echipamentelor și utilajelor pentru desfășurarea în conditii normale a procesului tehnologic.
• Urmărește încadrarea parametrilor cantitativi/calitativi ai procesului și ai produsului conform specificațiilor prescrise.

Pentru a aplica, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa: [email protected], sau sa ne contactati la: 0743 280 736.

Maria Moldovan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878899