Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari Cluj

3.000 LEI
ID 878400
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Part time,    Full time

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Salariu fix+ comision de la 3200 lei-8000 lei net

Candidatul Ideal:

Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg?
-Esti o fire activa si dinamica, deschisa, dar mai ales pozitiva?
-Cunosti tehnicile de vanzari si a bunelor practici in domeniu?
-Esti echilibrat, dispus sa investesti in propria dezvoltare?
-Esti motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte?
-Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energizant care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera?
-Ai permis de conducere cateogia B? Masina personala reprezinta un avantaj!

Poti sa o faci?

Unii dintre cei mai realizati vanzatori din lume au spus inainte de a ocupa o pozitie '' eu nu sunt un agent de vanzari nascut'' sau ''nu am mai vandut nimic niciodata'', crezand ca nu o sa poata reusi. Faptul ca ai "darul de a vorbi'' nu te face neaparat un vanzator bun. O persoana buna de vanzari vrea sa ajute, crede in produsul pe care il vinde si este entuziasmat sa-l prezinte. O sa afli ca oamenii sunt mult mai influentati de increderea pe care o ai in produsul tau, decat de tehnicile de vanzari pe care le folosesti.

Cu alte cuvinte, daca esti pasionat de ce faci si esti dispus sa acorzi un efort cinstit, sansele tale de a avea succes sunt mari!

Descrierea jobului:

-Prezentarea si promovarea produselor companiei;
-Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata;
-Administarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-Initiativa, comunicare, setarea prioritatilor.

Beneficii:

-Pachet salarial motivant plus comisioane; !(de la 3000 lei-8000 lei net)!
-Decontarea combustibilului;
-Bonusuri in functie de performanta;
-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei;
-Training inclus;
-Mediu de lucru placut;
-Program flexibil;
-Sansa de a lucra intr-o echipa tanara;
-Excursii de 6 ori pe an;
-Teambuildinguri periodice.

Descrierea companiei:

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Cluj, Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Buzau, Tg. Mures, Brasov.

Ce oferim? Dezvoltare profesionala, oportunitati de promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung!

Be positive! We are positive!

Contactează utilizatorul

Aro Inter Capital
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878400