Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician Mentenanta

4.300 LEI
ID 869439
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul Pharma cu puncte de lucru in Bucuresti, Sector 3, suntem in cautarea unui nou coleg pe postul de Electrician.

Cerinte:
• Studii tehnice profil Electric sau curs de calificare absolvit;
• Experienta pe un post similar in fabrica;
• Disponibilitate la un program de lucru in schimburi;

Responsabilitati:
• Efectuarea inspectiei periodice a echipamentelor din fabrica conform planului de mentenanta preventiva;
• Efectuarea diagnozei electrice si/sau a constatarilor dar si a interventiilor corective in cazul aparitiei defectelor electrice in vederea remedierii acestora;
• Supravegherea masinilor de productie din sectie;
• Recalibrarea masinilor din panoul de automatizari in functie de specificatiile produselor;
• Completarea raportului de activitate la final de tura;

Transport ASIGURAT si GRATUIT de la statiile de metrou “TIMPURI NOI” si “NICOLAE TECLU”;

Pachet de Beneficii:
• Contract de Munca Nedeterminat;
• Perioada de acomodare asigurata si platita dupa angajare;
• Salariu NET: 3.000 – 3.500 lei;
• Tichete de Masa - 630 lei / luna;
• Spor de Noapte – 25%;
• Ore suplimentare platite – 200% (cand este cazul);
• Prime de Sarbatori;
• Prima de Vacanta;
• Decont Transport;
• Abonament Medical Privat;
• Asigurare de Viata;
• Abonament BOOKSTER;

Venit mediu total NET lunar: 3800 – 4300 lei;

Program de Lucru:
• L-V, 3 schimburi, 06:15 – 14:15 / 14:15 – 22:15 / 22:15 – 06:15;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail [email protected] sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Working4u | Working4U
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869439