Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 15 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Electrician instalatii

5.000 LEI
ID 880411
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
• Studii medii - liceu sau scoala profesionala;
• Diploma/ certificat de calificare in meseria de electrician;
Constituie avantaj detinere autorizatii ANRE.
• Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
• Persoana dinamica, comunicativa, atenta la detalii, cu spirit de echipa;
• Disponibilitate deplasari;
• Disponibilitate lucrul la inaltime;
• Cunostiinte tehnice despre automatizari constituie un avantaj;
• Permis de conducere - categoria B constituie un avantaj;

Descrierea jobului
• Executarea lucrarilor electrice cu respectarea normelor si limitelor conferite de gradul de autorizare ca si electrician
• Montarea, conectarea si punerea in functiune a diverselor echipamente pentru sistemele electrice de joasa tensiune (tablou electric, prize, intrerupatoare, corpuri de iluminat, doze de legatura, impamantare, paratrasnet
• Efectuarea diverselor legaturi in tablourile electrice de curenti tari / curenti slabi conform schemelor monofilare;
• Executarea lucrarilor de intretinere instalatii electrice conform nivelului de pregatire si a experientei sale in munca pe baza schemelor electromecanice din instalatii si recunoaste materialele corespunzatoare a fi puse in opera conform proiectelor
• Executarea unor lucrari de reparatii la instalatiile si componentele electrice conform schemelor si dispozitiile de serviciu date de catre seful de echipa;
• Executarea si mentenanta sistemelor de panouri fotovoltaice
• Executarea lucrarilor de instalatii curenti slabi pentru sistemele de detectie, alarmare si semnalizare incendiu

Beneficii
• Salariu negociat in functie de competente si experienta, salariu net intre 3800 lei – 5000 lei.
• Colaborare pe termen lung - Contract pe perioada nedeterminata
• Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
• Program de munca: un singur schimb, de luni pana vineri
• Sarbatorile legale nu constituie zi de lucru;

Locatii: Bucuresti, Ilfov, Giurgiu

Pentru detalii, va rugam sunati la nr tel 0732831243 sau transmiteti CV-ul dvs pe email: [email protected]