Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician Inginer / Tehnician

Salariu confidenţial
ID 706268
Energetică | acum 4 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Energetică

Candidatul ideal
• Studii medii - şcoală profesională sau liceu de profil: electric, electronic, electrotehnic sau energetic
• Experienţă în execuţia / mentenanţa instalaţiilor electrice de joasă tensiune
• Experienţă în execuţia / mentenanţa instalaţiilor electrice de medie tensiune reprezintă un avantaj
• Experienţă în mentenanţa instalaţiilor de automatizări reprezintă un avantaj
• Persoană deschisă, comunicativă, dornică să înveţe lucruri noi şi să se dezvolte.
• Cunostinte de pneumatica și automatică reprezintă un avantaj
• Autorizație ANRE reprezinta un avantaj
• Permis de conducere reprezintă un avantaj

Cv-ul va fi transmis la adresa de email: office@ides-electric.ro sau detalii la telefon: 0787703810

Descrierea jobului

- realizează lucrari de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat);
- sa fie capabil sa citeasca si sa lucreze dupa planurile unei instalatii electrice dintr-o cladire;
- sa cunoasca simbolurile dintr-o schema de instalatii electrice;
- sa fie capabil sa execute montarea paturilor de cablu, sa-si pregateasca traseele de cablu;
- sa fie capabil sa traga cabluri de alimentare sau comanda dupa planul de executie pe care il primeste;
- sa fie capabil sa monteze si sa conecteze, prize, doze, corpuri de iluminat, intrerupatoare, tablouri electrice, etc.;
- sa fie capabil sa identifice si sa remedieze o defectiune in caz ca apar astfel de probleme;
- sa fie capabil sa foloseasca o bormasina, autofiletanta, flex, etc;

Salariul este negociabil. Se platesc orele suplimentare si bonusuri in functie de perforanta.

Distribuie pe Facebook

Ides Electric | SC IDES ELECTRIC SRL-D
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 706268