Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Proiectant Sisteme de Securitate / Curenți SlabiEadGrup SRL, angajează

3.500 LEI
ID 878415
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Student

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

EadGrup SRL, angajează INGINER PROIECTANT in Iași cu program Full-Time, experiența minima recomandata este de 1 an. Salariu este negociabil. Locul de munca este la birou + teren.

Descrierea Jobului:
- întocmește proiecte tehnice de instalații electrice curenți slabi (sisteme detecție si avertizare la incendiu, control acces, detecție si avertizare la efracție, supraveghere video, detecție perimetrala, voce-date) conform standardelor in vigoare pentru toate fazele de proiectare;
- elaborează soluții tehnice de proiectare;
- propune si implementează soluții si echipamente moderne in documentația de proiectare;
- întocmește listele de cantități, de lucrări si echipamente;
- avizare interna si la beneficiar a documentației;
- face vizite in obiective in vederea întocmirii documentațiilor tehnice pentru sisteme curenți slabi
- verifica implementarea soluțiilor tehnice;
- emite dispoziții de șantier pentru fiecare modificare apărută in proiecte din momentul începerii lucrărilor si pana la punerea in funcțiune a sistemelor tehnice.

Cerințe:
- studii superioare finalizate in domeniul ingineriei;
- minim 1 an experiența in proiectarea specifica domeniului curenților slabi(sisteme detecție si avertizare la incendiu, control acces, detecție si avertizare la efracție, supraveghere video, detecție perimetrala, voce-date)
- bune cunoștiințe AutoCAD, 2d/3d, Revit, Microsoft Office;
- limba engleza (scris / vorbit) nivel mediu;
- spirit de observație si maxima atenție la detalii.
- bune abilități de lucru in echipa.
- constituie avantaj certificare PROIECTANT SISTEME DE SECURITATE;
- constituie avantaj deținere permis auto CAT. B.

Oferta:
- salariu corelat cu nivelul pieței;
- oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu profesional;
- laptop, telefon si altele in funcție de rezultate;
- participare la programe de instruire;

Ne puteți trimite CV-ul pe adresa de e-mail

EAD GRUP
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878415